• Комплект Воал и Жартиер модел Класик двоен размер М цвят бяло

Комплект воал и жартиер в бяло

Воала е размер М ( до кръста) двоен поръбен със сатенена панделка поставен на пластмасово гребенче и жартиер сатен и органза . При поръчка моля уточнете размера на жартиера в см !

Комплект Воал и Жартиер модел Класик двоен размер М цвят бяло

  • Код на продукта: воал класик и жартиер бяло
  • Наличност: В наличност
  • Цена: 130.00лв


Тагове: Воал, воал тюл, воал булка, булчински воал, луксозни булченски воали, сватбен воал,

Created by Rosie Concept Web Design 2017 Do NOT follow this link or you will be banned from the site!